.:blOody b0bO:.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

.:blOody b0bO:.

.:blOody b0bO:. klan!!!!!!!!
 
PrijemPrijem  PortalPortal  Latest imagesLatest images  TraћiTraћi  Registruj seRegistruj se  PristupiPristupi  

 

 sta je travian????????

Iжi dole 
2 posters
AutorPoruka
HIGHLANDER

HIGHLANDER


Broj poruka : 110
Godina : 30
Локација : SRBIJA/NIS
Datum upisa : 18.05.2008

sta je travian???????? Empty
PoиaljiNaslov: sta je travian????????   sta je travian???????? Icon_minitimeNed 18 Maj 2008, 02:29

Травиан је Браузер-игрица у којој се игра са хиљаду играча у једном свету у којем се почиње као један поглавица једног малог села.



На почетку Ваше мало село има само једну грађевину vas cilj je da napravite to selo da postane pravi mali grad i da iz jednog sela razvijete jos mnogo sela i napravite malo kraljevstvo!!!!!!!!!!!!!!!!!!
U travianu ima jos mnogo drugih igraca sa kojima trebate da ratujete!!!!!
Takodje mozete da udjete u neki savez.....




Cilj igre je da kada se pojavi novi narod "natari" (3 meseca od pocetka rada servera )
vi zauzmete njihovo selo i napravite svetsko cudo na nivo 100 i tada ce se server restartovati i sve ce krenuti iz pocetka!!!!!!!!!!!


U koliko ste zainteresovani javite mi se i ja cu vam poslati link na kojem cete moci da se registrujete!!!!!



http://rs.travian.com
Nazad na vrh Iжi dole
UriaLord ^^

UriaLord ^^


Broj poruka : 69
Godina : 29
Локација : Hrvatska
Datum upisa : 16.06.2008

sta je travian???????? Empty
PoиaljiNaslov: Re: sta je travian????????   sta je travian???????? Icon_minitimePon 16 Jun 2008, 23:18

i to sam se registrira ali mi se neda igrat... lol!
Nazad na vrh Iжi dole
 
sta je travian????????
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne moћete odgovarati na teme u ovom forumu
.:blOody b0bO:. :: IGRE :: BROWSERS GAME-
Skoиi na: